Exclusieve koopavond op 28 mei - Maak hier je afspraak

Keukens De Abdij opent eerste Limburgse showroom in Genk

Donderdag 16 april opende Keukens De Abdij zijn eerste vestiging in Limburg. Met een belevingstoonzaal in Genk zet het familiebedrijf een belangrijke stap in zijn verdere groei.

Aan de Hasseltweg in Genk opende Keukens De Abdij donderdag officieel de deuren van zijn eerste Limburgse vestiging. Voor het familiebedrijf uit Ninove betekent de nieuwe showroom een belangrijke mijlpaal in de geplande uitbreiding in de provincie.

De keuze voor Genk is volgens zaakvoerder Bruno Van den Brande bewust gemaakt. “De regio sluit nauw aan bij de waarden van het bedrijf, dat inzet op kwaliteit, duurzaamheid en persoonlijk advies”, zegt Van den Brande. “Met de nieuwe winkel willen we dichter bij de Limburgse klant staan en tegelijk lokaal verankeren.”

Opening Keukens De Abdij Genk met burgemeester Wim Dries

Ruim en kwalitatief totaalconcept

De insteek blijft dezelfde: als dé keuken trendsetter tonen we graag ons ruim en kwalitatief keukenaanbod in een context van volledige interieurbelevingKom langs, laat je verrassen door de keukentrends van 2026 en geniet van uitzonderlijke openingscondities.

Opening Genk met exclusieve openingscondities

Kom langs en laat je verrassen door onze unieke keukenontwerpen. Onze keukenadviseurs en binnenhuisarchitecten staan voor je klaar met professioneel advies op maat

Maak je afspraak

De nieuwste trends onder één dak

De nieuwste keukenopstellingen en trends staan voor je klaar om gezien te worden! Stuk voor stuk zijn het creaties die sfeer, stijl én functionaliteit uitstralen. Van warme chocoladetinten tot opvallende kleuren, afgeronde vormen en nieuwe innovaties: ontdek de blikvangers van het moment. Op zoek naar een nieuwe keuken in Genk? Kom langs en laat je inspireren door onze unieke ontwerpen.

Sfeerbeeld belevingstoonzaal Genk

Keukentrends 2026

Award voor innovatieve Multimassieve Kern

De opening volgt kort na een belangrijke erkenning: het bedrijf won de award Product van het Jaar voor zijn innovatieve ‘Multimassieve Kern’, een nieuwe technologie die zorgt voor sterkere en duurzamere keukenkasten. Volgens de keukenbouwer groeit de vraag naar maatwerk en kwalitatieve materialen. Met de nieuwe toonzaal wil Keukens De Abdij die trend ook in Limburg verder uitspelen. Keukens De Abdij is al sinds 1980 actief op de Vlaamse keukenmarkt.

Zaakvoerder Bruno Van den Brande en CEO Elroy Van den Brande van Keukens De Abdij

“In gesprekken met klanten merken we dat mensen vandaag verder kijken dan alleen design of afwerking”, zegt Bruno Van Den Brande. “Wat zich achter de fronten bevindt, bepaalt in grote mate de kwaliteit en levensduur van een keuken. Met de Multimassieve Kern willen we daar echt een verschil maken.”

Product van het Jaar 2026

Ontvang onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties, wedstrijden en events. Schrijf je hieronder in voor onze nieuwsbrief!

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacy beleid