Voel je Thuis in elke keuken

  • Een nieuwe thuisbasis

    Productiehuis van de bekende Vlaamse fictiereeks ‘Thuis’ gaat mee met hun tijd en zocht een nieuwe keuken voor Tom en Judith. De knappe Japandi keuken in kleuren ‘Fleur’ en ‘Cognac Eiken’ kon hen meteen bekoren. De zachte kleuren en minimalistische look straalt de nodige rust uit. De Japandi stijl is trendy en toch uniek. De mogelijkheden zijn eindeloos en indrukwekkend. Het zijn de details die het verschil maken. Want op tv zie je echt alles!

  • Het kan tegen een stootje

    Opflakkerende liefde of vliegende borden. Onze interieurarchitect zorgde ervoor dat de keuken één geheel vormt met de nieuwe loft uit het decor. Moet de keuken een druk gezin kunnen verduren of de gekke grillen van de Thuispersonages kunnen doorstaan? Stevige kwaliteit is een vereist en dat zie je. Een dik laminaat werkblad van 60 mm viel in de smaak en trokken we ook meteen door in de nisbekleding. Perfect om te combineren met de indirecte ledverlichting. 

  • Televisiewaardige details

    • Componenti spoelbak en kraan als blikvanger
    • Wandbord met ingefreesde ledverlichting
    • Kookplaat met interne afzuiging van AEG
    • Kast op kast systeem
    • Uittrekbaar afvalsysteem
  • Laat je ook adviseren

    Ben je een echte Thuisfan of kan je deze keuken wel smaken? Ontdek al onze keukentrends en voel je een VIP. Niet op de set, maar wel bij Keukens De Abdij, in één van onze belevingstoonzalen. Maak je afspraak en ervaar zelf ons uitgebreid en kwalitatief gamma. Laat je vrijblijvend adviseren op maat van jouw project.

    Afspraak maken

Ontvang onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze acties, wedstrijden en events. Schrijf je hieronder in voor onze nieuwsbrief!

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacy beleid